Podrobné informace k workshopu

Vyrobit jednoduchý zlatý či stříbrný kroužek je poměrně snadné a s mou podporou to zvládne opravdu každý. V rámci dvoudenního workshopu je možné stihnout i výrobu složitějších prstenů.

Časový rozsah workshopu není přesně stanoven. V závislosti na náročnosti Vaší představy se domluvíme na setkání v dílně první den workshopu kolem 9. hodiny ranní. Seznámím Vás s plánem práce a kromě přestávky na oběd, případně dalšího občerstvení, budeme pracovat tak dlouho, dokud nesplníme alespoň polovinu z plánu práce. Druhý den navážeme a opět Vám budu k dispozici tak dlouho, dokud nebudete s výsledkem spokojeni.

Samozřejmostí je doživotní záruka na skryté vady a prsteny Vám také kdykoliv na vyžádání přeleštím. Formou workshopu je možné v mé dílně vyrobit i zásnubní prsten, případně jiný šperk. Ozvěte se, termíny a ceny domluvíme individuálně.

Materiály

V dílně je možné pracovat se všemi běžnými klenotnickými slitinami, s přírodními materiály (rohovina, dřevo atp.) a s titanem.

Materiál také můžete přinést vlastní, a to včetně například starých zlomků šperků, lichých náušnic, nebo i dentálního zlata. Spolupracuji s rakouskou firmou obchodující s drahými kovy Ögussa, prostřednictvím které zajistím nový materiál v odpovídající hodnotě.

Rezervace a platba zálohy

Celková cena workshopu je 24 tisíc korun (ve všední dny 22 tisíc korun). Termín Vám rezervuji po uhrazení symbolické zálohy 2 tisíce korun.

Na nezávazné konzultační schůzce mi sdělíte Vaši představu o snubních prstenech a já Vás seznámím s možnostmi dílny. Po této konzultační schůzce je již záloha na termín nevratná.

Pokud budete pracovat se stříbrem, obecnými kovy či přírodními materiály, doplatíte po skončení workshopu zbývajících 20, resp. 18 tisíc korun a tato cena je pro Vás konečná.

V případě, že se rozhodnete vyrobit prsteny ze zlata, sdělím Vám na konzultační schůzce přesnou cenu materiálu s ohledem na velikost Vašich prstů a požadovanou tloušťku prstenu.

Individuálně pak domluvíme zaslání zálohy na materiál, abych Vám vše mohl připravit v dostatečném předstihu.


Příklady kalkulace výsledné ceny

Prsteny z titanu, stříbra, obecných kovů či přírodních materiálů - cena 24, resp. 22 tisíc je konečná.

Prsteny ze zlata - zaplatíte základní cenu workshopu plus cenu materiálu. Ta se liší v závislosti na druhu slitiny, ryzosti a velikosti Vašich prstenů.

Průměrná cena materiálu na jeden pár prstenů z 14 karátového zlata je 12 - 16 tisíc korun.

Tyto ceny jsou orientační a vyvíjí se v závislosti na cenách zlata na burze a u obchodníků.

Máte další dotazy? Neváhejte mě kontaktovat na e-mail honza@janvlasak.com, nebo na telefonu +420 774 935 677.

Málokdy mám příležitost prsteny vytvořené na workshopu vyfotografovat. Zde tedy připojuji jen několik příkladů prstenů, které snoubenci v mé dílně vytvořili.