Podrobné informace k workshopu

Vyrobit jednoduchý zlatý či stříbrný kroužek je poměrně snadné a s mou podporou to zvládne opravdu každý. V rámci dvoudenního workshopu je možné stihnout i výrobu složitějších prstenů.

Časový rozsah workshopu není přesně stanoven. V závislosti na náročnosti Vaší představy se domluvíme na setkání v dílně první den workshopu kolem 9. hodiny ranní. Seznámím Vás s plánem práce a kromě přestávky na oběd, případně dalšího občerstvení, budeme pracovat tak dlouho, dokud nesplníme alespoň polovinu z plánu práce. Druhý den navážeme a opět Vám budu k dispozici tak dlouho, dokud nebudete s výsledkem spokojeni.

Samozřejmostí je doživotní záruka na skryté vady a prsteny Vám také kdykoliv na vyžádání přeleštím. Formou workshopu je možné v mé dílně vyrobit i zásnubní prsten, případně jiný šperk. Ozvěte se, termíny a ceny domluvíme individuálně.

Materiály

V dílně je možné pracovat se všemi běžnými klenotnickými slitinami, s přírodními materiály (rohovina, dřevo atp.) a s titanem.

Materiál také můžete přinést vlastní, a to včetně například starých zlomků šperků, lichých náušnic, nebo i dentálního zlata. Spolupracuji s rakouskou firmou obchodující s drahými kovy Ögussa, prostřednictvím které zajistím nový materiál v odpovídající hodnotě.

Rezervace a platba zálohy

Celková cena workshopu je 18 tisíc korun. Termín Vám rezervuji po uhrazení symbolické zálohy 2 tisíce korun.

Na nezávazné konzultační schůzce mi sdělíte Vaši představu o snubních prstenech a já Vás seznámím s možnostmi dílny. Po této konzultační schůzce je již záloha na termín nevratná.

Pokud budete pracovat se stříbrem, obecnými kovy či přírodními materiály, doplatíte po skončení workshopu zbývajících 16 tisíc korun a tato cena je pro Vás konečná.

V případě, že se rozhodnete vyrobit prsteny ze zlata, sdělím Vám na konzultační schůzce přesnou cenu materiálu s ohledem na velikost Vašich prstů a požadovanou tloušťku prstenu.

Individuálně pak domluvíme zaslání zálohy na materiál, abych Vám vše mohl připravit v dostatečném předstihu.


Příklady kalkulace výsledné ceny

Prsteny z titanu, stříbra, obecných kovů či přírodních materiálů - cena 18 tisíc je konečná.

Prsteny ze zlata - zaplatíte základní cenu workshopu 18 tisíc plus cenu materiálu. Ta se liší v závislosti na druhu slitiny, ryzosti a velikosti Vašich prstenů.

Průměrná cena materiálu na jeden pár prstenů z 14 karátového zlata je 10 - 14 tisíc korun.

Průměrná cena materiálu na jeden pár prstenů z 18 karátového zlata je 15 -19 tisíc korun.

Tyto ceny jsou orientační a vyvíjí se v závislosti na cenách zlata na burze a u obchodníků.

Máte další dotazy? Neváhejte mě kontaktovat na e-mail honza@janvlasak.com, nebo na telefonu +420 774 935 677.

Málokdy mám příležitost prsteny vytvořené na workshopu vyfotografovat. Zde tedy připojuji jen několik příkladů prstenů, které snoubenci v mé dílně vytvořili.