Termíny a detailní informace

Termíny

Workshopy pořádám o víkendu i ve všední dny. 

čt. 22. - pá. 23. února - rezervováno
so. 9. - ne. 10. března - rezervováno
po. 18. - út. 19. března - rezervováno
po. 8. - út. 9. dubna - rezervováno
so. 13. - ne. 14. dubna - rezervováno
čt. 25. - pá. 26. dubna - rezervováno
st. 1. - čt. 2. května - rezervováno
so. 18. - ne. 19. května - rezervováno
po. 27. - út. 28. května - rezervováno
po. 3. - út. 4. června - rezervováno
po. 10. - út. 11. června - rezervováno
po. 24. - út. 25. června - rezervováno

po. 1. - út. 2. července - rezervováno
čt. 25. - pá. 26. července - rezervováno
so. 24. - ne. 25. srpna - rezervováno
čt. 29. - pá. 30. srpna - volno
po. 2. - út. 3. září - volno
so. 28. - ne. 29. září - volno
so. 5. - ne. 6. října - volno
po. 14. - út. 15. října - rezervováno
so. 2. - ne. 3. listopadu - volno
po. 18. - út. 19. listopadu - rezervováno


Individuální domluva termínů je možná!


Online rezervace

Workshop by měl proběhnout nejpozději jeden měsíc před termínem Vaší svatby. Rezervaci vám potvrdím e-mailem a domluvíme termín Vaší návštěvy v dílně ke konzultaci.

Případně rovnou pište nebo volejte na můj telefon: +420 774 935 677. Těším se na Vás!

Výroba snubních prstenů

Vyrobit jednoduchý zlatý či stříbrný kroužek je poměrně snadné a s mou podporou to zvládne opravdu každý. V rámci dvoudenního workshopu je možné stihnout i výrobu složitějších prstenů.

Časový rozsah workshopu není přesně stanoven. V závislosti na náročnosti Vaší představy se domluvíme na setkání v dílně první den workshopu kolem 9. hodiny ranní. Seznámím Vás s plánem práce a kromě přestávky na oběd, případně dalšího občerstvení, budeme pracovat tak dlouho, dokud nesplníme alespoň polovinu z plánu práce. Druhý den navážeme a opět Vám budu k dispozici tak dlouho, dokud nebudete s výsledkem spokojeni.

Samozřejmostí je doživotní záruka na skryté vady a prsteny Vám také kdykoliv na vyžádání přeleštím. Formou workshopu je možné v mé dílně vyrobit i zásnubní prsten, případně jiný šperk. Ozvěte se, termíny a ceny domluvíme individuálně.

Další informace

Materiály

V dílně je možné pracovat se všemi běžnými klenotnickými slitinami, s přírodními materiály (rohovina, dřevo atp.) a s titanem.

Materiál také můžete přinést vlastní, a to včetně například starých zlomků šperků, lichých náušnic, nebo i dentálního zlata. Spolupracuji s rakouskou firmou obchodující s drahými kovy Ögussa, prostřednictvím které zajistím nový materiál v odpovídající hodnotě.

Rezervace a platba zálohy

Celková cena workshopu je 30 tisíc korun (ve všední dny 25 tisíc korun). Termín Vám rezervuji po uhrazení symbolické zálohy 2 tisíce korun.

Na nezávazné konzultační schůzce mi sdělíte Vaši představu o snubních prstenech a já Vás seznámím s možnostmi dílny. Po této konzultační schůzce je již záloha na termín nevratná.

Pokud budete pracovat se stříbrem, obecnými kovy či přírodními materiály, doplatíte po skončení workshopu zbývajících 28, resp. 23 tisíc korun a tato cena je pro Vás konečná.

V případě, že se rozhodnete vyrobit prsteny ze zlata, sdělím Vám na konzultační schůzce přesnou cenu materiálu s ohledem na velikost Vašich prstů a požadovanou tloušťku prstenu.

Individuálně pak domluvíme zaslání zálohy na materiál, abych Vám vše mohl připravit v dostatečném předstihu.V dílně je možné pracovat se všemi běžnými klenotnickými slitinami, s přírodními materiály (rohovina, dřevo atp.) a s titanem.

Materiál také můžete přinést vlastní, a to včetně například starých zlomků šperků, lichých náušnic, nebo i dentálního zlata. Spolupracuji s rakouskou firmou obchodující s drahými kovy Ögussa, prostřednictvím které zajistím nový materiál v odpovídající hodnotě.

Příklady kalkulace výsledné ceny

Prsteny z titanu, stříbra, obecných kovů či přírodních materiálů - cena 30, resp. 25 tisíc je konečná.

Prsteny ze zlata - zaplatíte základní cenu workshopu plus cenu materiálu. Ta se liší v závislosti na druhu slitiny, ryzosti a velikosti Vašich prstenů.

Průměrná cena materiálu na jeden pár prstenů z 14 karátového zlata je 12 - 16 tisíc korun. Tyto ceny jsou orientační a vyvíjí se v závislosti na cenách zlata na burze a u obchodníků.

Neodpověděli jsme na všechny Vaše otázky?

Neváhejte mě kontaktovat na e-mailu honza@janvlasak.com nebo na telefonu +420 774 935 677.