Workshop

SNUBNÍ PRSTENY

Kromě běžné zakázkové výroby nabízím i výrobu formou workshopů v mé dílně, kde si pod mým vedením můžete navzájem vyrobit vlastní originální snubní prsteny, vyzkoušet si jaké to je, se na chvilku  stát šperkařem. Domů si potom odnesete nejen originální šperk, ale i výjimečnou vzpomínku na společnou tvorbu Vašich snubních prstenů.

Vyrobit jednoduchý zlatý či stříbrný kroužek je poměrně snadné a s mou podporou to zvládne opravdu každý. V rámci dvoudenního workshopu je možné stihnout i výrobu složitějších prstenů. Neváhejte mě kontaktovat pro rezervaci volného termínu, rád se Vám časově přizpůsobím - pořádám tyto workshopy ve všední dny i o víkendu. Přehled termínů naleznete pod fotogalerií. Počítejte také s tím, že samotnému workshopu předchází nezávazná informační schůzka, na které se domluvíme na Vaší představě.

Cena dvoudenního workshopu je 12 tisíc korun plus cena materiálu. Může se tedy lišit v závislosti na materiálu, který zvolíte, velikosti prstenů a složitosti zadání. V ceně je využití veškerého vybavení dílny a moje podpora po celé dva dny, dokud nebude hotovo. Na začátku workshopu si vyrobíte dva zkušební prsteny ze stříbra, abyste si vyzkoušeli základní techniky. Na závěr si tedy odnesete dva páry prstenů. Samozřejmostí je doživotní záruka na skryté vady a prsteny Vám také kdykoliv na vyžádání přeleštím.

Formou workshopu je možné v mé dílně vyrobit i zásnubní prsten, případně jiný šperk.

Za ilustrační fotografie k workshopu děkuji snoubencům Magdaleně a Martinovi a také fotografce Zuzaně Dittrichové a jejímu w:u studiu: www.wustudio.cz.

Pod fotogalerií naleznete pár příkladů prstenů, které již během workshopů u mě vznikly.

Kalendář termínů

2. - 3. února - obsazeno

16. - 17. února - obsazeno

2. - 3. března - obsazeno

22. - 23. března - obsazeno

29. - 30. března - obsazeno

13. - 14. dubna - obsazeno

26. - 27. dubna - obsazeno

11. - 12. května - obsazeno

25. - 26. května - obsazeno

31. května - 1. června - obsazenoIndividuální domluva termínů je možná!


14. - 15. června - obsazeno

22. - 23. června - obsazeno

5. - 6. července - obsazeno

13. - 14. července - obsazeno

24. - 25. srpna - obsazeno

13. - 14. září - obsazeno

26. - 27. září - volno

11. - 12. října - obsazeno

19. - 20. října - obsazeno

9. - 10. listopadu - volno

22. - 23. listopadu - obsazeno