Workshop výroby snubních prstenů

 Vyrobte si své snubní prsteny sami, navzájem jeden druhému.

JAK PROBÍHAJÍ NAŠE WORKSHOPY?

Během dvou dnů v plně vybavené šperkařské dílně vytvoříte s mou podporou snubní prsteny dle Vašich představ. Domů si potom odnesete nejen originální šperk, ale i výjimečnou vzpomínku na společnou tvorbu Vašich snubních prstenů.

Je možné pracovat s nejrůznějšími materiály. Vaši představu zkonzultujeme na nezávazné schůzce přímo v dílně měsíc před konáním workshopu.


ZÁKLADNÍ INFORMACE

Workshop je určen pouze pro dvě osoby, nikdo další kromě mě s Vámi v dílně nebude přítomen.

Cena je 30 tisíc korun za Vás oba (ve všední dny 25 tisíc) - v ceně je veškerý spotřební materiál, včetně obecných kovů a stříbra.

Pokud budete chtít prsteny ze zlata, uhradíte cenu tohoto materiálu zvlášť. Na nezávazné schůzce Vám na základě Vaší představy a změření Vašich prstů spočítám přesnou výslednou cenu.

Workshop probíhá v mé dílně na pražské Letné - Schnirchova 29, Praha 7.

Workshop trvá dva dny, není ale časově přesně vymezen. Oba dny Vám budu plně k dispozici od rána do večera, dokud nebude hotovo.

Přehled termínů na celý rok. Individuální domluva možná!

Podrobné informace k workshopu, několik prstenů, které na workshopu vznikly.

Workshopy výroby snubních prstenů již nabízím ve své dílně více než šest let. Za tu dobu si s mou podporou vyrobilo své vlastní snubní prsteny více než 100 párů. Zde jsou někteří z nich, více aktuálních okamžiků z workshopů na mém Instagramu!