Workshop výroby snubních prstenů

 Vyrobte si své snubní prsteny sami, navzájem jeden druhému!

... snubní prsteny jsou nositeli jedinečného kouzla. Když si je vyrobíte sami, navzájem jeden druhému, je toto kouzlo ještě silnější...

JAK TO PROBÍHÁ?

Během dvou dnů v plně vybavené šperkařské dílně vytvoříte s mou podporou snubní prsteny dle Vašich představ. Domů si potom odnesete nejen originální šperk, ale i výjimečnou vzpomínku na společnou tvorbu Vašich snubních prstenů.

Je možné pracovat s nejrůznějšími materiály. Vaši představu zkonzultujeme na nezávazné schůzce přímo v dílně měsíc před konáním workshopu.Základní informace

  • Workshop je určen pouze pro dvě osoby, nikdo další kromě mě s Vámi v dílně nebude přítomen.
  • Cena je 20 tisíc korun za Vás oba (ve všední dny 18 tisíc) - v ceně je veškerý spotřební materiál, včetně obecných kovů a stříbra.
  • Pokud budete chtít prsteny ze zlata, uhradíte cenu tohoto materiálu zvlášť. Na nezávazné schůzce Vám na základě Vaší představy a změření Vašich prstů spočítám přesnou výslednou cenu.
  • Workshop probíhá v mé dílně na pražské Letné - Schnirchova 29, Praha 7.
  • Workshop trvá dva dny, není ale časově přesně vymezen. Oba dny Vám budu plně k dispozici od rána do večera, dokud nebude hotovo.

Workshopy výroby snubních prstenů již nabízím ve své dílně více než pět let. Za tu dobu si s mou podporou vyrobilo své vlastní snubní prsteny více než 70 párů. Zde jsou někteří z nich, více aktuálních okamžiků z workshopů na mém Instagramu!

Přehled termínů na celý rok. Individuální domluva možná!

Podrobné informace k workshopu, několik prstenů, které na workshopu vznikly.