Workshop

SNUBNÍ PRSTENY

Kromě běžné zakázkové výroby nabízím i výrobu formou workshopů v mé dílně, kde si pod mým vedením můžete navzájem vyrobit vlastní originální snubní prsteny, vyzkoušet si jaké to je, se na chvilku  stát šperkařem. Domů si potom odnesete nejen originální šperk, ale i výjimečnou vzpomínku na společnou tvorbu Vašich snubních prstenů.

Vyrobit jednoduchý zlatý či stříbrný kroužek je poměrně snadné a s mou podporou to zvládne opravdu každý. V rámci dvoudenního workshopu je možné stihnout i výrobu složitějších prstenů. Neváhejte mě kontaktovat pro rezervaci volného termínu, rád se Vám časově přizpůsobím - pořádám tyto workshopy ve všední dny i o víkendu. Přehled termínů naleznete pod fotogalerií. Počítejte také s tím, že samotnému workshopu předchází nezávazná informační schůzka, na které se domluvíme na Vaší představě.

Cena dvoudenního workshopu je 18 tisíc korun plus cena materiálu. Může se tedy lišit v závislosti na materiálu, který zvolíte, velikosti prstenů a složitosti zadání. V ceně je využití veškerého vybavení dílny a moje podpora po celé dva dny, dokud nebude hotovo. Na začátku workshopu si vyrobíte dva zkušební prsteny ze stříbra (ty jsou v ceně), abyste si vyzkoušeli základní techniky. Na závěr si tedy odnesete dva páry prstenů. Samozřejmostí je doživotní záruka na skryté vady a prsteny Vám také kdykoliv na vyžádání přeleštím.

Formou workshopu je možné v mé dílně vyrobit i zásnubní prsten, případně jiný šperk.

Za ilustrační fotografie k workshopu děkuji snoubencům Magdaleně a Martinovi a také fotografce Zuzaně Dittrichové a jejímu w:u studiu: www.wustudio.cz.

Pod fotogalerií naleznete pár příkladů prstenů, které již během workshopů u mě vznikly.

Kalendář termínů 2020

25. - 26. ledna - obsazeno

1. - 2. února - obsazeno

15. - 16. února - obsazeno

6. - 7. března - obsazeno

14. - 15. března - obsazeno

27. - 28. března - obsazeno

6. - 7. dubna - volno

18. - 19. dubna - obsazeno

1. - 2. května - volno

14. - 15. května - volno

23. - 24. května - obsazeno

5. - 6. června - volno

11. - 12. června  - volno

20. - 21. června - volno


9. - 10. července - volno

18. - 19. července - volno

15. - 16. srpna - volno

27. - 28. srpna - volno

12. - 13. září - volno

24. - 25. září - volno

3. - 4. října - volno

16. - 17. října - volno

7. - 8. listopadu - volno

26. - 27. listopadu - volno
Individuální domluva termínů je možná!